top of page

Kosmetika

V Našem salonu najdete kosmetickou péči té nejvyšší úrovně pro specifické potřeby každé pleti. 

 

 

Můžete se spolehnout na kompletní ošetření vaší pleti moderními metodami, a na péči exkluzivní kosmetikou LARENS a SOTHYS. 

 

 

Pomůžeme vám s léčbou aknózní pleti, zklidníme citlivou a poškozenou kůži, a navrátíme vaší pleti šarm, projasnění a mladost. 

Individuálně ošetříme oční kontury, pohladíme vás revitalizačními a omlazujícími neinvazivními procedurami, vyplníme vrásky nebo vaši pleť ošetříme proti stárnutí kvalitní kosmetikou. 

 

 

Základními složkami kosmeceutických přípravků Larens jsou Biopeptide Complex – koktejl přírodních peptidů rybího kolagenu. 

 

 

Kosmeceutické přípravky Larens, to je účinný, ale současně neinvazivní a bezpečný způsob, jak vypadat mladě a zdravě. 

Ošetření Larens a Sothys

Pro Vaši pleť nabízíme několik druhů ošetření

KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ PLETI   

kompletní individuální péče, hloubkové čištění, tonizace, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska dle typu pleti

 

OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ A PROBLEMATICKÉ PLETI 

ošetření pleti pomocí aha face peeling, ultrazvukové čištění pleti, colagen, maska dle typu pleti

 

MEZOTERAPIE S KOLAGENEM 

ošetření pleti v kombinaci v mezoperem, tonizace, aha face peeling, biopeptid active coctail, maska dle typu pleti

 

SPECIÁLNÍ KOLAGENOVÉ KÚRY – ANTI AGE 

luxusnější ošetření pleti s důrazem na hydrataci, masáž obličeje krku a dekoltu, závěrečná maska Biorenew face mask – revoluční kompresní maska

DEEP PEELING – SPECIÁLNÍ KÚRA S KYSELINAMI

omlazující hloubková procedura, dokáže vytvořit nejen omlazující efekt, ale také pomoci unavené pleti pleti po létě zmírnit akné, sjednotit plet 

 

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ SOTHYS 

ošetření zaměřené na hydrataci a relaxaci

 

SOTHYS ORGANIC

certifikovaná Bio a veganská řada s kosmeceutickým účinkem

 

SOTHYS SEZÓNNÍ OŠETŘENÍ 

ošetření zamřené na relaxi a vychutnání si chutí sezónní ovoce (pačuli, mango, maracuja a další) 

Speciální péče

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS 3D 

prodlužování a zhušťování řas založenou na kvalitních produktech technikou B-Lashes. Zajistí Vám neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy bez líčení na dobu 3–6 týdnů. Poté se řasy pouze doplňují.

 

LASH FILLER  

je spa procedura pro přírodní řasy, která je posiluje, vyživuje a tvaruje.Revoluční a jedinečná péče, která posiluje a tvaruje řasy. Jde o velmi šetrný produkt, který nikterak nenarušuje řasy. Řasou pouze prostoupí a uloží se v ní. 

Nejde o jednorázový efekt natočení řas, jako u Lash Liftingu, ale kromě dokonalého vytvarování a optického prodloužení také o regeneraci a výživu pozitivně působící na stavbu řasy až několik měsíců po aplikaci. Je-li navíc aplikace opakovaná, efekt se sčítá a řasy se stávají silnější a rostou vice zatočené. 

 

BIOSTIMULAČNÍ LASER – LÉČBA AKNÉ, OPARŮ, JIZEV 

terapie je bezbolestná a bezpečná. Nejčastější aplikace jsou zklidění a léčba projevů akné a jiných zánětlivých procesů,léčba oparů, ekzémů, omlazování a regenerace tkání, okamžité zklidnění pleti po nepřiměřeném slunění, zlepšení stavu jizev (poúrazových a pooperačních, keloidních), strií, urychlení vstřebání hematomu, hojení odřenin, spálenin, léčba otoků.

 

PROFESIONÁLNÍ KRYO OŠETŘĚNÍ PLETI 

45 minutové ošetření pleti k redukci očních kontur, redukci vrásek a omlazení pleti. Ošetření zahrnuje masáž speciálními skleněnými koulemi, které mají odlehčující a chladivý efekt. 

 

LAMINACE OBOČÍ 

bio-fixace obočí nebo-li laminování obočí je postup zaměřený na narovnání přírodního obočí, které se neposedně kroutí. Procedura posiluje poškozené chloupky a umožňuje jim poskytnou požadovaný tvar.

Přístrojová kosmetika

BIOSTIMULAČNÍ LASER – LÉČBA AKNÉ, OPARŮ, JIZEV

terapie je bezbolestná a bezpečná. Nejčastější aplikace jsou zklidění a léčba projevů akné a jiných zánětlivých procesů,léčba oparů, ekzémů, omlazování a regenerace tkání, okamžité zklidnění pleti po nepřiměřeném slunění, zlepšení stavu jizev (poúrazových a pooperačních, keloidních), strií, urychlení vstřebání hematomu, hojení odřenin, spálenin, léčba otoků.

 

OXYGENEO – REVOLUČNÍ OKYSLIČENÍ PLETI 

Patentovaný přístroj geneO+ rozhýbe metabolismus Vaší pleti. Odborná lékařská studie v Journal of Drugs in Dermatology uvádí, že geneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem doposud známým metodám. 

 

GeneO+ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru Vaší pleti:

  • TriPollar hluboký radiofrekvenční lifting

  • NeoRevive gelová oxy-séra na vrásky, omlazení, výživu pleti a její vyplnění kyselinou hyaluronovou

  • NeoBright gelová oxy-séra navíc odstraní pigmentace

 

Gelová oxy-séra jsou aktivována šumivými kapslemi CapsuGen, které vytvářejí v gelu vysokou koncentraci mikrobublinek CO2 plynu, díky nimž v pleti vzniká tzv. Bohrův efekt spojený s jejím silným okysličením.

Součástí zákroku je i šetrná CapsuGen mikrodermabraze. To vše vytváří komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti, vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní.

 

Významná hydratace a výživa pleti, redukce jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn,zmenšení velikosti pórů a sjednocení celkového vzhledu plůeti. To vše bezbolestně a rychle, s bezprostředními výsledky.

3 terapie v jednom ošetření 

EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

INFUZE

Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky oxy-séra NeoRevive™ nebo 

NeoBright™.

OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje CO2 mikrobubliny CO2, které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.

TriPollar radiofrekvence

Patentovaná TriPollar technologie násobí efekty předchozí uni nebo bipolární technologie využitím systému ovládání toku energie mezi třemi aktivními elektrodami. Rychlou změnou polarity jednotlivých elektrod dochází k soustředění velkého množství energie v hlubokých vrstvách pleti. 

 

Tato patentovaná metoda dosahuje viditelných klinických výsledků ve struktuře pleti již od první aplikace. Využití TriPollar radiofrekvence je celoroční a zcela bezpečné pro všechny druhy i fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Ceník

Komplexní ošetření pleti

Ošetření aknózní a problematické pleti

Speciální kolagenové kúry – anti age

Deep peeling – speciální kúra s kyselinami

Mezoterapie s Kolagenem

Sothys základní ošetření

Sothys sezónní ošetření

Sothys Organic

1000,- Kč

 850,- Kč

1250,- Kč

1350,- Kč

1550,- Kč

1300,- Kč

1520,- Kč

1520,- Kč

Prodlužování řas

Biostimulační Laser

Profesionální kryo ošetřění pleti

Laminace obočí

Lash Filler

Oxygenoterapie

Líčení večerní

Líčení svatební

900,- Kč

od 150,- Kč

600,- Kč

500,- Kč

1150,- Kč 

1750,- Kč

500,- Kč

1500,- Kč

bottom of page